Детска градина №20 „Весели очички“

Родители

14 ное 2016

Партньори в обща кауза е идея, която осигурява възможност детската градина да бъде привлекателна среда за творчество, център за културно възпитателна и образователна работа, център за сътрудничество.

Регламентира на семейството право на участие, като равен партньор при реализиране бъдещето на децата.

Родителски срещи

Реализирани проекти

• Обичам природата и аз участвам — 2011г.
  • НП Модернизация на материалната база в училище — 2014г.
  • Ежегодни проекти по физическа култура
  • Съвместни мини проекти с родителите:
    • „Мини проект Моята зелена детска градина“
    • „Моето вълшебно лято“
    • „От раклата на баба“
    • „В градината на чичо Милен“
    • „Моята красива детска градина“
    • „Да растем чисти и здрави“
    • „Нека бъдем добри“
    • „Великденски помагачи“
    • „Детска градина вкъщи“

Щастливи деца, спокойни родители

Родители и учители заедно в Детската градина - 13.03.2017

Лекция на тема:„Толерантността“

Лектор: Красимира Богданова – психолог

Толерантността е част от ценностната система на човека, изразена в признание, приемане и разбиране на  хората от различни култури, етноси и проява на търпимост към чуждо мнение, поведение, интереси.

Една от най-важните задачи пред семейството и Детската градина – формиране у подрастващото поколение умения за разбиране и приемане на  другите, с техните възгледи, нрави и особености. Ето защо родители и учители трябва да стимулират,  насърчават и помагат на децата да изразяват както  своите чувства и емоции, така и да разбират емоциите на околните.